20.06-30.06
KOGU KAUP -35% | 
Kehtib alates 20€ ostust
Sooduskood: SUVI35

Korduma kippuvad küsimused

Kui kiiresti ma tellimuse kätte saan?

Laos olevate tellitud toodete kohaletoimetamise aeg on 3-5 tööpäeva.
Tellimusi ei postitata nädalavahetuseti ega riiklikel pühadel.

Millised on tagastamistingimused?

Nordenbeauty.ee veebipoest ostetud kaubale kehtivad Eesti Vabariigi seadustes ettenähtud garantii ja tagastamise kord. Ostetud kaubale kehtib alates kauba kättesaamisest 14 päevane kauba tagastamisõigus.

Klient peab oma tagastamissoovist teada andma 14 päeva jooksul pärast kauba kättesaamist täites tellimuse tagastamise avalduse lehe allosas.

Tagastatav kaup peab olema kasutamata, siltidega ja originaalpakendis. Hügieenilistel põhjustel kasutatud/proovitud HIIT infrapunamatt tagastamisele ei kuulu, v.a. juhul kui tegu on praaktootega/defektse tootega. Veendu enne ostu oma ostus ning tutvu kindlasti vastunäidustusega tootelehel!

Kauba tagastamiskulud kannab klient, välja arvatud juhul kui tagastamise põhjuseks on mittevastavus tellitule või praakkaup.

Raha tagastatud kauba eest hüvitatakse Kliendile koheselt, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel taganemisavalduse kättesaamisest. Lisaks tagastatud kauba maksumusele tagastatakse ka kauba kättetoimetamise kulud.

Kliendil on võimalik pöörduda tarbijakaitseameti tarbijakaebuste komisjoni poole, kelle pädevuses on lahendada lepingust tulenevaid vaidlusi kui vaidlusaluse kauba maksumus on üle 20€ (kaebuse läbivaatamine komisjonis tasuta).

Mida teha, kui mulle saadetud toode on vigane või puudulik?

Palun andke meile sellest teada, et saaksime teile koheselt uue toote asemele saata. Vigasest tootest teavitamiseks on aega 60 päeva. Asendustoode saadetakse teile tasuta. Vigasest tootest teavitamiseks kirjutage meile e-posti aadressil info@nordenbeauty.ee.

Kas ma saan kaupa tellida ka välismaale?

Meie kodulehelt saad tellida paki mugavalt ja kiirelt SmartPOST või Omniva pakiautomaati Soome, Lätti ja Leetu.

Kui soovid tellida mujale Euroopasse (Euroopa Liidu riigid ainult), palume saata ostusoov oma kontaktandmetega (nimi, telefon, aadress ning soovitud kaup ja kogus) info@nordenbeauty.ee
Seejärel väljastame teile arve ning peale arve tasumist saadame paki välja Eesti Posti tähitud pakiga. Samuti edastame jälgimiskoodi.

Hind: 35€

Milliseid on järelmaksuvõimalused?

Tutvu meie kõikide järelmaksuvõimalustega SIIN!