18.05-20.05
KOGU KAUP -25%
Sooduskood: BUDUAAR

100% Mulberry siidist kuumavabad lokirullid

1 ülevaade

Kuumavabade lokirullide kasutamine on lihtne ja juustesõbralik viis saavutamaks kauneid lokke ja laineid. Lokirullide kasutamine võimaldab sul vältida kuumtöötlusest tulenevat kahju ja on seega suurepärane valik neile, kes soovivad oma juukseid tervena hoida.

  • Kuumuseta lokitamine: võimaldab sul luua veatuid lokke ilma kuumtöötlusest tuleneva kahjustuseta, mis aitab vältida juukseotste lõhenemist ja kuivust.
  • 100% Mulberry siid: lokirullide materjal on loodud kõrgkvaliteediga siidist, mis on sinu juustele õrn ja säilitab juuste niiskust.
  • Mugavus: tänu pehmele puuvillasele sisule ja siidisele pealispinnale on lokirullide kandmine mugav isegi magades.
  • Mitmekülgsus: sobib kõikidele juuksetüüpidele, mis tähendab, et saavutad soovitud lokkide välimuse olenemata oma juukse tekstuurist või pikkusest.

Toode sisaldab: 100% Mulberry siidist lokirullipaela ja kahte patsikummi. 

18,90 

29 laos

Kirjeldus
Miks kasutada kuumavaba lokirulli?

Kuumavaba lokirulli kasutamine võimaldab sul nautida kauneid lokke ja laineid ilma oma juukseid kahjustamata. Lokirulle on mugav kasutada öösel, mis annab sulle võimaluse lihtsustada oma hommikurutiini ning ärgata ilusate lokkidega.

Erinevalt teistest kuumuseta lokirullidest on meie lokirullid valmistatud ehtsast Mulberry siidist, mis vähendab sinu juuste väljalangemist ja muudab juuksed tervemaks. Sisemine peapael on puhas looduslik puuvill, mille puhastamine on lihtne ja mugav.

Kuidas lokirulle kasutada?

1. Ettevalmistus: pese ja kuivata juuksed: Kuumavabade lokirullide kasutamiseks peaksid su juuksed olema kergelt niisked või peaaegu kuivad. Täielikult kuivadele juustele võib lisada veidi juuksespreid või vett, et lokid paremini püsiksid.                
2. Jaota juuksed: kasuta kammi, et jagada juuksed keskelt kaheks võrdseks osaks.
3. Aseta lokirulli peapael pähe: aseta peapael ümber pea nii, et see jääb umbes sinu lauba kõrgusele, tagaosa aga kukla taha. Kasuta paigale kinnitamiseks näiteks klambrit.
4. Alusta keeramist: võta väike juuksesalk peapaela kõrvalt ja hakka seda ümber peapaela keerama. Lisa keeramise käigus järjest juukseid, kuni jõuad peapaela lõpuni. Korda sama teisel pool pead ning seo juuksed patsikummiga kinni.
5. Lase lokkidel kuju võtta: parima tulemuse saamiseks jäta lokirullid pähe mitmeks tunniks või üle öö. Mida kauem juuksed on lokirullis, seda tugevamad lokid tulevad.                                                                                                                                                    6. Eemalda peapael ja viimistle lokid: eemalda peapael ettevaatlikult kasutades sõrmi, et õrnalt lahutada ja vormida lokke. Vajadusel väldi kammimist, kui soovid säilitada lokkide volüümikust. Kui soovid, et lokid püsiksid kauem, võid kasutada veidi juukselakki.

Kuidas lokirulle hooldada?

Pesemine:

Lokirulli pesemine: lisa leigesse vette õrna pesuvahendit ning leota lokirulli mõni minut. Seejärel hõõru õrnalt, et eemaldada mustus ja jäägid. Loputa lokirull voolava vee all, kuni pesuvahend on eemaldunud. Kuivata ettevaatlikult lokirull käterätiku vahel, et eemaldada üleliigne vesi. Jäta lokirull õhu kätte kuivama ja väldi otsest päikesevalgust.

NB! Väldi lokirulli väänamist ja pigistamist kuivatusel, kuna see võib kahjustada nende kuju ja efektiivsust. 

Hoiustamine: hoiusta lokirulle puhtas ja kuivas kohas, et vältida mustuse ja niiskuse kogunemist. Võimalusel säilita neid eraldi kotis või karbis, et hoida puhtana ja kaitstuna. 

Korralik puhastamine ja õige hoiustamine tagab selle, et sinu kuumavabad lokirullid püsivad puhtad, hügieenilised ja kasutuskõlblikud pikaks ajaks. 

Lisainfo
Värv

Roosa, Sinine

Arvustused (1)

1 arvustus tootele 100% Mulberry siidist kuumavabad lokirullid

  1. Aleksandra

    Olen alati otsinud juustesõbralikku viisi, kuidas saavutada kauneid lokke ilma oma juukseid kuumusega kahjustamata. Mulle meeldib, kui lihtne nende kasutamine on ja tulemused on alati veatud. See, et ma saan vältida kuumtöötlust, tähendab, et mu juuksed jäävad terveks ja säravaks, ilma et peaksin muretsema otste lõhenemise või kuivuse pärast. Lokirullide pehme puuvillane sisu ja siidine pealispind tagavad, et nende kandmine on öösel ülimalt mugav, mis tähendab, et ma saan ilusaid lokke ilma igasuguse vaevata.

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga